Eski hocası, İrfan Can Kahveci’nin transfer olacağı takımı açıkladı

Fenerbahçe’nin bu sezon parlayan yıldızlarından İrfan Can Kahveci, Avrupa kulüplerinin dikkatini çekti. Sezon sonunda takımdan ayrılması beklenen İrfan Can’ın eski hocası, oyuncunun muhtemel yeni takımını açıkladı.

“Alex’ten sonra en büyük sol ayak”

Fenerbahçe’de bu sezon olağanüstü bir performans sergileyen İrfan Can Kahveci, Avrupa kulüplerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. İrfan’ın Gençlerbirliği’nden hocası Mustafa Kaplan, İrfan’ın Fenerbahçe’de efsane olabileceğini ve kulüpte futbolu bırakması gerektiğini belirtti. Ajansspor’un aktardığına göre, Kaplan, İrfan Can için, “Türkiye’de Alex’ten sonra en büyük sol ayak sensin,” demiş ve eklemiş: “Ama Fenerbahçe’nin yerinde olsam, paraya bakmam, İrfan’ı da vermem. İrfan’a ‘Ben senin yerinde olsam Fenerbahçe’de efsane olur, Fenerbahçe’de futbolu bırakırım’ dedim.” İrfan Can ise bu sözlere “hayırlısı olsun hocam” yanıtını vermiş.

Mustafa Kaplan ayrıca İrfan Can Kahveci’nin sezon sonunda büyük ihtimalle yurt dışına transfer olacağını belirtti ve İspanya’yı işaret etti, “Sevilla onu istiyor ama İtalya’dan da talipleri var,” dedi.

Kariyer sezonu

Bu sezon Fenerbahçe adına 45 maçta sahaya çıkan 28 yaşındaki yıldız oyuncu, 18 gol ve 12 asistlik etkileyici bir katkı sağladı.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x